Nabídka práce > KUCHAŘ/KUCHAŘKA PRO ŠKOLY V PŘÍRODĚ V PENZIONU V MORAVCI

KUCHAŘ/KUCHAŘKA PRO ŠKOLY V PŘÍRODĚ V PENZIONU V MORAVCI

Náplň práce

- příprava a výdej celodenní stravy na škole v přírodě v Penzionu U Výletů v Moravci
- přebírání potravin od dodavatelů, příp. nákup dle nanormovaného množství, úklid kuchyně

NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE
TERMÍNY (i jednotlivě):
20.–24. 3. 2023
27.–31. 3. 2023
17.–21. 4. 2023
24.–27. 4. 2023
15.–19. 5. 2023
5.–9. 6. 2023
12.–19. 6. 2023

Požadavky

- spolehlivost a samostatnost
- zkušenosti s vařením pro dětské kolektivy
- zkušenosti s vařením vegetariánské stravy
- potravinářský průkaz
- řidičský průkaz výhodou

Nabízíme

- možnost bezplatného ubytování v penzionu během škol v přírodě
- smysluplnou práci v zavedené organizace
- příjemné prostředí a kolektiv
- odměna 180 Kč/h, celodenní nebo půldenní směny, bonus až 1 000 Kč/týden při nadstandardní práci

  • Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Moravec 199, 592 54 Moravec