Nabídka práce > DĚLNÍK/PŘEDÁK - ŘIDIČ SEKACÍHO STROJE FERRARI

DĚLNÍK/PŘEDÁK - ŘIDIČ SEKACÍHO STROJE FERRARI

Náplň práce

Údržba veřejné zeleně, sekání trávy, ořezy keřů, sběr listí, práce s motorovou sekačkou, pilou, křovinořezem apod.
Sekání trávy na velké sekačce FERRARI, po zapracování možnost zařazení na pracovní pozici předák.

Požadavky

Kontakt telefonicky v Po - Pá 8-14 hodin, e-mailem. Životopisy na e-mail: personalni@tsoj.cz
Informace zájemcům podá Ing. Jitka Henčlová tel. 720 042 704.

Podmínkou ŘP sk. B (aktivní řidič) !!!! Výhodou ŘP sk. E a T. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, loajalitu, schopnost týmové práce, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování + čtvrtletní odměny, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené.

Informace o pozici

  • Technické služby Ostrava - Jih, p. o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 26 000 - 30 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: pro absolventy
  • Místo pracoviště: Ostrava