Nabídka práce > zdravotní sestra / recepční

zdravotní sestra / recepční

Náplň práce

Péče o klienty a komunikace s klienty, vedení zdravotní dokumentace, činnosti na recepci a péče o prostor recepce a čekárny.

Požadavky

- chuť a vůle poskytovat klientům prvotřídní péči s empatií
- pozitivní přístup k práci, ochotu vzdělávat se a učit novým věcem a postupům
- práce s PC, vedení karet pacientů
- komunikativnost, zodpovědnost, diskrétnost, spolehlivost, samostatnost
- schopnost samostatné práce i práce v teamu s lékaři, terapeuty
- aplikace injekcí
- znalost ANJ výhodou

Nabízíme

- spolupráci v příjemném kolektivu
- úvazek bez víkendů, nočních směn, volné svátky
- individuální přístup ke klientovi
- moderní čisté pracovní prostředí
- práce v Institutu přírodní medicíny s dlouholetou tradicí a nově vznikající pobočce s moderními lázněmi Cellularium
- mzda dohodou

Informace o pozici

  • BIO - HELP s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby, Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina B1, A2 - výhodou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: zdravotní sestry, vystudované po škole
  • Místo pracoviště: Milevská 2095/5, 14000 Praha 4