Nabídka práce > svazový inspektor BOZP

svazový inspektor BOZP

Náplň práce

• Metodická činnost a pomoc odborovým organizacím v daném regionu při realizaci zabezpečení práv zaměstnanců a členů odborů zejména v oblasti BOZP.
• Příprava, posouzení, připomínkování i případné vyjednávání kolektivních smluv v oblasti BOZP.
• Kontrolní, poradenská a statistická činnost.
• Spolupráce s příslušnými státními orgány a organizacemi.
• Sledování legislativních změn v oblasti BOZP.
• Lektorská a vzdělávací činnost.

Požadavky

• Vzdělání SŠ, případně VŠ technického směru.
• Praxi v dané oblasti.
• Zkoušku odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik – zákon č. 309/2006 Sb.
• Schopnost samostatně pracovat, organizovat, vyjednávat, obhájit svůj názor.
• Pozitivní vztah k odborům, tedy k práci, kdy budete hájit zájmy těch slabších v sociálním dialogu.
• Společenskou bezúhonnost, čistý trestní rejstřík, seriózní vystupování, kultivované písemné vyjadřování a dobrá schopnost formulování rozličných témat.
• Flexibilitu, která bude respektovat skutečnost, že budete vyjíždět na pracovní cesty.
• Řidičský průkaz B (pracovní cesty v rámci ČR).
• Znalost práce na PC.
• Přivítáme zkušenost z oblasti BOZP v průmyslových podnicích, znalost AJ popř. NJ, dobrý time-management, logické myšlení a psychickou odolnost.

Nabízíme

• Základní nástupní mzda 33 000,- Kč + měsíční odměny + zaměstnanecké benefity.
• Po roce pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Pracoviště v centru Zlína s výbornou dopravní dostupností.
• Nástup od 1.1.2022, nebo po dohodě.

Další informace

Písemné přihlášky se stručným životopisem a přehledem dosavadní praxe zašlete na adresu:
Odborový svaz KOVO, nám. W. Churchilla 1800/2, 130 00 Praha 3 – Žižkov, nebo na e-mail:
radejova.vaclava@cmkos.cz
Bližší informace: na tel. čísle: 608 413 331 – Mgr. David Šrott, vedoucí Regionálního pracoviště, www.oskovo.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k dalšímu jednání na RP ve Zlíně v pondělí 22.listopadu 2021.
Se všemi poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu s platnou legislativou o ochraně a zpracování osobních údajů.

Informace o pozici

  • OS KOVO
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Ostatní, Služby, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čj výborná; výhoda Aj, Nj
  • Plat: 33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Gahurova 5265, Zlín