Nabídka práce > TECHNOLOG | AUTOMOTIVE | 50 000 Kč

TECHNOLOG | AUTOMOTIVE | 50 000 Kč

Náplň práce

Hledáme nové TECHNOLOGY do výroby plastových komponent pro automotive! Není vám vstřikování plastů cizí? Jedině dobře, čím zkušenější technolog jste, tím lépe pro nás i pro vás. Ohodnocení se totiž bude odvíjet také od vašich zkušeností s pozicí technologa a plasty.

Jaká je pracovní náplň?
- Účast na nových projektech
- Optimalizace procesů ve výrobě
- Správa a příprava strojů
- Řešení technických problémů ve výrobě vstřikování plastů
- Testování nových výrobků
- Komunikace s nástrojárnami a mateřskou společností

Mimochodem, jedná se o práci na 1 směnu.

Požadavky

- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
- Zkušenost v oboru vstřikování plastů PODMÍNKOU
- Praxe v automotive určitě výhodou
- Schopnost komunikace v NJ výhodou, ne však nutností

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc nad rámec ZP - Měsíční prémie - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na penzijní připojištění - Dotované stravování - Možnost napracovat si hodiny - Sick days
  • Místo pracoviště: Písek