Nabídka práce > ROZPOČTÁŘ, 35 000 Kč, vhodné pro absolventy

ROZPOČTÁŘ, 35 000 Kč, vhodné pro absolventy

Náplň práce

Na této pozici budete pracovat na projektech v oblastí dopravních a vodohospodářských staveb.
Vašimi úkoly bude:

- tvorba nákladových a nabídkových rozpočtů
- zajištění souladu zpracovaného rozpočtu s předloženou projektovou dokumentaci
- zpracování výkazů výměr projektu
- zpracování harmonogramu provádění stavby
- vypracování výkazů spotřeby práce, materiálu a strojů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání stavebního zaměření
- Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou - rádi ale zaučíme i šikovné ABSOLVENTY
- Znalost MS Office
- Znalost softwaru pro tvorbu stavebních rozpočtů
- Samostatnost a odpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy a prémie závislé na osobním ohodnocení a vypracovaných rozpočtech - smlouva na dobu neurčitou - 25 dní dovolené - stravenkový paušál - příspěvek na životní pojištění - služební notebook a telefon
  • Místo pracoviště: Písek