Nabídka práce > ASISTENT/KA ZAKÁZEK s NJ nebo AJ

ASISTENT/KA ZAKÁZEK s NJ nebo AJ

Náplň práce

Rozšiřujeme tým specialistů zakázek ve výrobní strojařské společnosti!
Máte technický background a komunikativní AJ nebi NJ?
Ozvěte se.

Vaším úkolem bude:

- zpracování a kontrola převzatých zakázek z administrativního i technického hlediska
- tvorba cenových nabídek, kontakt s klienty
- spolupráce s dalšími odděleními ve firmě
- zadávání dat do PC (důraz na Excel), základní kusovníků
- konzultace zakázky s výrobou či technickým oddělením

Požadavky

- Technická zdatnost (důraz na elektriku)
- Předchozí praxe na technické pozici, či/nebo technické vzdělání jsou velkou výhodou
- komunikativní znalost AJ nebo NJ - pro samostatné vyřizování telefonů, emailů
- velmi dobrá znalost práce v MS Excel (tabulky, reporty, řazení dle různých filtrů...atp.)
- pečlivost při zadávání a kontrole dat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 29000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní dobu - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Zvýhodněné půjčky zaměstnancům - Věrnostní prémie za odpr
  • Místo pracoviště: České Budějovice