Nabídka práce > IT TESTER | ČESKÉ BUDĚJOVICE

IT TESTER | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Pro progresivní IT vývojařskou firmu v centru Českých Budějovice hledáme IT TESTERA, který bude mít zároveň na starosti i podporu klientů a uživatelů.

Co dalšího Vás na pozici bude čekat?
- support klientů, interpretace problémů pro oddělení vývoje, zajištění komunikace s klientem
- testování mobilních a webových aplikací v uživatelském rozhraní
- návrhy na zlepšení
- administrativa spojená s testováním, reporty

Dejte nám o sobě vědět! Pošlete nám svůj životopis.

Nástup možný ihned.

Požadavky

Alespoň SŠ vzdělání, technický směr velkou výhodou
Kladný vztah k moderním technologiím, orientace v IT prostředí a terminologii
Pokročilá znalost AJ (primárně písemná komunikace)
Dobré komunikační dovednosti
Samostatnost, pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 27000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené Možnost práce z domova, pružná pracovní doba Příspěvek na stravování Firemní vzdělávání, podpora
  • Místo pracoviště: České Budějovice