Nabídka práce > STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - OSTRAVA

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - OSTRAVA

Náplň práce

Máš zkušenosti s působením v oblasti operativního či strategického nákupu? Domluvíš se anglicky? Láká Tě působení v úspěšné, nadnárodní společnosti? Pak už neváhej a dej nám o sobě vědět.

Pracovní náplň:

* zajišťování nákupu strategických komodit
* komunikace s členy týmu a v rámci skupiny
* komunikace s klíčovými dodavateli
* vyhledávání nových dodavatelů
* zodpovědnost za výběrová řízení
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání (technického či ekonomického směru)
* anglický jazyk na pokročilé úrovni
* praxe v oblasti nákupu min. 2 roky (ideálně výrobní společnost)
* znalost INCOTERMS na základní úrovni
* znalost Excelu na pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy * home office * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * jazykové kurzy * školení a profesní vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system) * prác
  • Místo pracoviště: Ostrava