Nabídka práce > PROGRAMÁTOR MES SYSTÉMŮ| HOME OFFICE + CESTOVÁNÍ|AŽ 80 000 Kč

PROGRAMÁTOR MES SYSTÉMŮ| HOME OFFICE + CESTOVÁNÍ|AŽ 80 000 Kč

Náplň práce

Baví Vás cestování v kombinací s prací z domu - Home Office? Máte zkušenosti v oblasti programování a chcete být součástí implementace svých projektů do reálného prostředí přímo u klienta?

Pro mezinárodní IT společnost působící na prestižních projektech hledáme vhodné uchazeče na pozici "SPECIALISTA MES SYSTÉMŮ| HOME OFFICE + CESTOVÁNÍ V ČR/ZAHRANIČÍ|AŽ 80 000 KČ,-".

Náplň práce:
- vývoj MES systémů
- konfigurace a nasazení řešení u zákazníků
- technická podpora

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání technického směru;
- praxe minimálně dva roky v oblasti průmyslové automatizace nebo IT
- zkušenosti s programováním nebo vývojem softwaru
- plynulou znalost angličtiny
- ochota cestovat
- znalost C#, LINQ, Entity framework, JSON, XML, MS SQL, SSRS, SSIS podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 45000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (80 % práce formou HOME OFFICE) * notebook vám dáme k dispozici * za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy !!! * možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v m
  • Místo pracoviště: Ostrava