Nabídka práce > ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISNÍHO ODDĚLENÍ, Ostrava

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISNÍHO ODDĚLENÍ, Ostrava

Náplň práce

Firma nabízející ochranná zařízení zejména pro průmyslové podniky poptává vhodné kandidáty na pozici Zástupce Vedoucího servisního oddělení. Společnost dodává a instaluje produkty po celém světě.

Vašim úkolem bude:
- organizace a plánování pracovních úkolů
- projektový management
- komunikace se zákazníky společnosti
- řešení technických problémů

Požadavky

- vzdělání v oboru elektro podmínkou
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., minim. § 6 podmínkou
- schopnost číst technickou dokumentaci
- znalosti v oblasti EPS, MAR
- schopnost komunikovat v anglickém jazyce
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Společnost nabízí přístup k nejmodernějším technologiím, účast na prestižních projektech a uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • Místo pracoviště: Ostrava