Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

STAVBYVEDOUCÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Chcete pracovat v příjemném rodinném prostředí ale zároveň mít za sebou silnou stabilní společnost?

My Vám nabídneme obojí!

Do významné stavební společnosti hledáme STAVBYVEDOUCÍHO, který bude mít na starosti:
- realizaci přidělených stavebních projektů - od bytových jednotek přes průmyslové haly až po administartivní centra
- implementaci a technické řešení TZB
- zodpovědnost za hladký průběh realizace projektů
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- koordinace pracovníků stavby

Požadavky

VŠ vzdělání
praxe na obdobné pozici podmínkou
dobré znalost z oblasti TZB
řidičský průkaz sk. B
komunikativní vystupování, velmi dobré organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. mzda kvartální odměny osobní automobil projektový bonusovyý systém odměňování odměna za doporučení nového člena týmu rozpočet pro vlastní rozvoj a vzdělávání teambuildingové aktivity
  • Místo pracoviště: České Budějovice