Nabídka práce > TADY BUDOU LÍTAT TŘÍSKY!

TADY BUDOU LÍTAT TŘÍSKY!

Náplň práce

Kdo se bojí, nesmí do lesa!!

Hledám odvážné ŘEZBÁŘE, TESAŘE, TRUHLÁŘE, PARKETÁŘE, DŘEVOSOUSTRUŽNÍKY a další odolné jedince!!!

Připravte si své nástroje pro práci jako dláta, hoblíky, nebozezy...

Jsme dřevovýroba a tvoříme novou partu do úplně nové výroby s novými stroji.
Pojedeme ke kolegům do Rakouska na zaučenou - bereme s sebou tlumočníka, mluvit cizím jazykem nepotřebuješ.

Jste kámoši ze školy? Nemáte praxi? Máte ale slabost pro "dřevo"?
Tak neváhejte! Tady budete u zrodu nové party na nové hale na Havlíčkobrodsku!

Co Vás čeká?

Obrábění dřeva!
Dohled nad kvalitou opracování!
Orientace v technické dokumentaci!

Požadavky

* SOU/SŠ - truhlář/tesař značka ideál !
* ochota jet se zaučit do Rakouska (s tlumočníkem)
* znalost CNC strojů výhodou
* orientace v technických dokumentech
* ochota práce na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnu dovolené * Příspěvek na dopravu 60 Kč/km, maximálně 2.400 Kč/měsíc * Příspěvek na penzijní připojištění * Cafeteria 800 Kč/měsíc * 13. plat * Stravenky 120/150 Kč * Zvýhodnění za nepřetržitý provoz 3.800 Kč/měsíc * Příplatek za práci v no
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod