Nabídka práce > MANAŽER/KA RESTAURACE

MANAŽER/KA RESTAURACE

Náplň práce

Máte prokazatelné zkušenosti s vedením podniku/restaurace/hotelu? Dokážete svůj tým vést, rozdělit potřebnou práci a dohlížet nad plynulým provozem podniku?

Potom pozice MANAŽER/KA RESTAURACE by pro Vás mohla být jako dělaná!

Jako MANAŽER/KA RESTAURACE budete mít na starost:
- Kompletní zajištění chodu prestižní restaurace s hotelem
- Seberealizace v gastronomii
- Dohled nad bezproblémovým fungováním podniku
- Být příkladem/vzorem a rádcem ostatním spolupracovníkům
- Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
- Konzultace s majitelem

Požadavky

- SŠ/VŠ v hotelnictví/gastronomii
- Manažerské zkušenosti z gastronomie
- Schopnost vést podnik, tým
- Zodpovědné, samostatné jednání
- Komunikativní, reprezentativní vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práce v zavedené restauraci - Dlouhodobý pracovní poměr - Možnost dalšího vzdělávání včetně stáží - Vysoké finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště: Rokycany