Nabídka práce > NĚMČINÁŘI V JIHLAVĚ POZOR!

NĚMČINÁŘI V JIHLAVĚ POZOR!

Náplň práce

PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY HOVOŘÍCÍ NĚMECKY!

Miluješ hovořit cizím jazykem a hledáš práci, kde němčina bude Tvůj denní chléb?
Pak jsi ji našel/našla!!!!

* Budeš mluvit/psát/mluvit/psát v němčině!
* Zároveň budeš pracovat v interním programu. (Do kterého Tě zaškolíme!)
* Budeš komunikovat napříč firmou - obchod, nákup, výroba...
* Tvojí starostí budou také reklamace a různé neduhy, které se budeme snažit, co nejrychleji vyřešit.

Pomůžeš nám? Hledáme parťáka do týmu!

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Němčina na komunikativní úrovni podmínkou!
* praxe na obdobné pozici velkou výhodou - alespoň při škole brigáda, výpomoc, vše se počítá!
* MS Office
* ochota na sobě pracovat, vzdělávat se
* dynamická, komunikativní osobnost - nebát se řešit i nepříjemné záležitosti
* nemusíš mít ani řidičák! Skvělá dostupnost MHD!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * náborový příspěvek pro nové zaměstnance * motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy) * jazykové kurzy zdarma (možnost v pracovní době) * dotované závodní stravování * Sick days * podpora profes
  • Místo pracoviště: Jihlava