Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ BEZ PRAXE | VYHL.50 par.5 | JIHLAVA

ELEKTRIKÁŘ BEZ PRAXE | VYHL.50 par.5 | JIHLAVA

Náplň práce

Jsi po škole a hledáš práci?
ALE na "každý pozici" je požadavek praxe, ale jak si ji máš asi tak získat????

TAK MRKEJ!

* STAČÍ NÁM VYHLÁŠKA 50, PARAGRAF 5!
* NEMUSÍŠ MÍT PRAXI!
* STAČÍ NÁM VÝUČNÍ LIST NEBO MATURITA V OBORU ELEKTRO!

Budeš součástí super party!
Bude to jen 1 směna - ta ranní!
Naučíme Tě, jak se starat o naše linky, stroje, mašiny!

Požadavky

* VÝUČNÍ LIST/MATURITA - v oboru elektro
* Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 5

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * POUZE RANNÍ SMĚNA * motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy) * náborový příspěvek pro nové zaměstnance * dotované závodní stravování * Sick days * podpora profesního vzdělávání a osobního roz
  • Místo pracoviště: Jihlava