Nabídka práce > ABSOLVENTI STAVEBNÍCH OBORŮ POZOR! LÉTO KONČÍ!

ABSOLVENTI STAVEBNÍCH OBORŮ POZOR! LÉTO KONČÍ!

Náplň práce

TO ZNAMENÁ, ŽE JE NA ČASE NASTARTOVAT TVOJI KARIÉRU!
Chceme dát příležitost absolventům SŠ/VŠ stavebních oborů!
Nejsme stavební společnost, ale výrobní a velmi úspěšná!

* Budeš součástí týmu, který tvoří globální projekty.
* Zaškolíme Tě, vezmeme Tě do světa!
* Budeš komunikovat s projekčními firmami.
* Budeš koordinovat několik stavebních projektů.
* Připravovat podklady pro stavební tendry.
* Kontrolovat smlouvy.

Budeš mít kancelář v Jihlavě.
ALE čas od času - párkrát do měsíce, budeš cestovat po světě.
Budeš pracovat v AutoCadu.
Budeš absolvovat porady projekčního týmu.

Požadavky

* SŠ/VŠ - obor stavební podmínkou
* Není nutná praxe !
* Znalost programů: CAD 2D/3D nebo Solidworks, Revit...
* Orientace v projektové dokumentaci
* Anglický jazyk! podmínkou (nebo němčina nebo ruština)
* Ochota cestovat jak po ČR/zahraničí - nárazově 3-5 dní v měsíci
* Řid. pr. sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Náborový příspěvek pro nové zaměstnance * Motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy) * Jazykové kurzy zdarma (možnost v pracovní době) * Dotované závodní stravování * Sick days * Podpora profes
  • Místo pracoviště: Jihlava