Nabídka práce > MANAŽER - NÁKUP/LOGISTIKA

MANAŽER - NÁKUP/LOGISTIKA

Náplň práce

Pro firmu s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství hledáme vedoucího oddělení nákupu a logistiky!

Vaší pracovní náplní bude:
- Vedení malého týmu lidí (nákupčí, skladníci, atd.)

- Komunikace se současnými dodavateli

- Navazování a rozvoj nových kontaktů

- Hledání nových možností rozvoje

- Strategický nákup, investiční nákupy

- Optimalizace nákladů a zodpovědnost za cenovou politiku v oblasti nákupu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického / ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
- Zkušenost s vedením týmu
- Pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka (min. B2)
- Výborná schopnost vyjednávat a argumentovat
- Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
- Ochota cestovat (návštěvy dodavatelů apod.)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zajímavé platové ohodnocení; průběžně vyplácený 13. plat; prémiová složka k měsíční mzdě - Příspěvky na stravování, služební telefon, notebook - 5 týdnů dovolené - Možnost dalšího jazykového/profesního vzdělávání a růstu - Přátelský pracovní kolek
  • Místo pracoviště: Zlín