Nabídka práce > PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ s AJ nebo NJ | 60 000 Kč

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ s AJ nebo NJ | 60 000 Kč

Náplň práce

Máte technické vzdělání, zkušenosti s nákupem a komunikativní znalost AJ?
K tomu navíc obchodní drive a dobré vyjednávací schopnosti?

Pošlete nám svůj životopis. Hledáme PROJEKTOVÉHO NÁKUPČÍHO.

Co Vás u nás bude čekat?
- nákup v rámci přidělených výrobních projektů
- spolupráce v rámci projektového týmu
- hodnocení kvality a nákladů nakupovaného materiálu
- koordinace zavádění a změn dodavatelů
- vyjednávání s dodavateli
- spolupráce na výběrových řízeních

Požadavky

VŠ technické vzdělání
komunikativní AJ nebo NJ
zkušenosti z obdobné pozice v nákupu
zkušenosti z oblasti automotive výhodou
schopnost porozumět výkresové dokumentaci
zkušenosti z projektovým managementem výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba prémie a bonusy 13. mzda firemní vzdělávání příspěvek na penzijní pojištění možnost práce na HO dotované stravování
  • Místo pracoviště: České Budějovice