Nabídka práce > OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

Náplň práce

- nákup strojních dílů a komponent pro výrobu
- zpracování objednávky v systému SAP
- vyjednávání dodacích termínů a komunikace s dodavateli
- péče o kmenová data materiálu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- znalost německého nebo anglického na pokročilé úrovni (schopnost komunikovat po telefonu)
- praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici min. 1 rok
- uživatelská znalost MS Office, zejména Excel
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zaškolení a podporu při nástupu - odbornou a zajímavou práci - moderní, příjemné, tiché a čisté pracovní prostředí - roční odměny - 5 týdnů placené dovolené - placenou dopolední přestávku - dotované stravování ve firemní restauraci - zvýhodněné mob
  • Místo pracoviště: Prostějov