Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER| STROJÍRENSTVÍ| MIMO AUTOMOTIVE

OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER| STROJÍRENSTVÍ| MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Naplňuje Vás obchodně - technická činnost? Máte technické povědomí a oblast strojírenství pro Vás není neznámou? Ovládáte parádně německý jazyk?

Hledáme pracovníka/ pracovnici na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER ve strojírenství mimo automotive.

Co Vás na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER bude čekat:

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu (nové produkty, projekty, zákazníci)
- Péče o stávající zákazníky a technické poradenství
- Příprava kalkulací pro ekonomické vyhodnocení potenciálních obchodních příležitostí ve spolupráci s dalšími odděleními
- Účast na přípravě a realizaci nových projektů
- Řízení obchodního úseku pro strojírenskou výrobu

Požadavky

Požadavky na pracovní pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER:

- SŠ/ VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
- 5 let zkušeností na obdobné pozici
- Německý jazyk na plynulé úrovni (schopnost se domluvit v zahraničí)
- Znalost kalkulace nákladů, stanovení cen výrobků
- Čtení výkresové dokumentace, obecná znalost výrobních technologií
- Schopnost vést obchodní jednání, umění rozpoznat příležitosti a potenciál
- Analytické a systematické myšlení
- Ochota cestovat a být aktivním řidičem sk. B

Výhodou:
- Znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Služební automobil i pro soukromé účely - Služební Notebook a mobilní telefon - Roční bonusy s vazbou na dosažené výsledky - Pojištění odpovědnosti - Věrnostní odměny, odměny za pracovní a životní výročí - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní
  • Místo pracoviště: Děčín