Nabídka práce > SEŘIZOVAČ - třísměnný provoz

SEŘIZOVAČ - třísměnný provoz

Náplň práce

* kontrola a úprava parametrů nastavení strojů
* optimalizace výroby
* drobné opravy a úpravy na strojních zařízení
* spolupráce s technologií, údržbou a výrobou
* preventivní prohlídky strojů

Pozice je vhodná pro absolventy.

Požadavky

* SOU vzdělání - technické zaměření
* praxe na obdobné pozici ve strojírenství výhodou
* manuální zručnost
* znalost technické dokumentace
* ochota pracovat ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * 2x ročně flexi pass a další firemní benefity * zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny * dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel) * firemní vzdělávání * možnost profesního růstu * parkování v areálu společnosti
  • Místo pracoviště: Liberec