Nabídka práce > Nástrojař s praxí

Nástrojař s praxí

Náplň práce

Jsi technický typ, zajímáš se o stroje a CNC Ti není cizí? Hledáme šikovného nástrojaře s praxí, kterému nevadí práce na směny.

Náplň práce:

* výroba produktů dle výkresové dokumentace
* samostatná příprava programů
* příprava materiálu pro výrobu a manipulace s ním
* využití měřících zařízení pro zjištění přesnost výrobků
* udržba nástrojů a pracovního prostoru
* evidence denních záznamů

Ozvi se nám!

Požadavky

* SŠ technického směru a alespoň 3 roky praxe na podobné pozici
* standardně práce v 3 směnném provozu, nyní pouze 2 směny
* znalost výkresové dokumentace
* práce v programech AutoCad, Solidworks, S-Maintenance aj.
* znalost automatizačních systémů a technologie zpracování kovů
* zkušenost s obsluhou drátořezu výhodou
* základní znalost měřidel
* přesnost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * 2x ročně flexi passy * zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny * dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel) * firemní vzdělávání * parkování v areálu společnosti
  • Místo pracoviště: Liberec