Nabídka práce > SPECIALISTA KVALITY | STROJÍRENSTVÍ

SPECIALISTA KVALITY | STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

Jsme nadnárodní společnost s působením na Vysočině, která se zabývá zpracováním kovů a hledáme někoho se zájmem o oblast kvality a výbornou angličtinou! Jestli tyto podmínky splňuješ, zašli svůj životopis už dnes!

Náplní tvé práce bude:
- vyhodnocování kvality nakupovaných materiálů
- koordinace reklamačního řízení
- koordinace nápravných opatření u dodavatelů
- hodnocení dodavatelů a komunikace s nimi
- spolupráce s odd. nákupu

Požadavky

- aktivní znalost anglického jazyka s denním využitím
- alespoň krátká zkušenost s kvalitou ve výrobní společnosti (strojírenství, automotive)
- znalost základních nástrojů kvality výhodou
- schopnost týmové spolupráce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na dojíždění - stravenky - flexi passy - příspěvky na penzijní připojištění, pracovní jubilea - pravidelné firemní akce - kvalitní zaškolení - možnost profesního rozvoje v oblasti kvality - smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
  • Místo pracoviště: Humpolec