Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK, absolventi vítání

SERVISNÍ TECHNIK, absolventi vítání

Náplň práce

POZOR, POZOR! HLEDÁ SE SERVISNÍ TECHNIK!

Chceš pracovat v TOP FIRMĚ a jezdit na zahraniční projekty?
Máš vzdělání v oboru Elektrotechnika?
Dorozumíš se alespoň trochu anglicky nebo německy?

V TOM PŘÍPADĚ JSI NÁŠ ČLOVĚK!

Co tě na této pozici čeká:

- vysokonapěťové zkoušky zhášecích tlumivek, transformátorů a zapouzdřených vodičů,
- servisní práce u zákazníka v Česku a zahraničí

Požadavky

- ÚSO v oboru elektrotechnika
- Angličtina nebo němčina na úrovní A2
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochota práce ve dvousměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 28000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. a 14. plat Dotované stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Odměny za věrnost firmě Vyšší příplatky než stanoví zákon Vedení bankovního účtu zdarma Kulturní a společenské akce
  • Místo pracoviště: České Budějovice