Nabídka práce > SKLAD: pravidelná brigáda - jen 20 minut od Brna!

SKLAD: pravidelná brigáda - jen 20 minut od Brna!

Náplň práce

Sháníte pravidelný přivýdělek? Hledáme šikovné pomocníky do skladu na dlouhodobou spolupráci!

Náplň práce:
- manipulace se zbožím
- práce s paletovým vozíkem
- přeskládávání zboží
- balení výrobků a palet

Lokalita: KUŘIM

SMĚNY: dle rozvrhu směn denní i noční směny - 2 dny denní směny, 1 den volna, 2 dny noční směny a poté zase 3 dny volna
NÁSTUP: co nejdříve!

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- ochota pracovat v lokalitě Kuřim (20 minut od Brna)
- ochota odpracovat ranní (6:00 - 18:00) i noční směny (18:00 - 6:00) co nejvíce dle rozvrhu směn
- fyzická zdatnost
- dlouhodobá spolupráce
- zodpovědný přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 140 CZK do 168 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Mzda 140 Kč/hod.+ PŘÍPLATKY - příplatek za noc - příplatek za víkend - příplatek za svátek DALŠÍ BENEFITY: - příspěvek na závodní stravování přímo v práci - stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci V případě zájmu neváhejte a zašlete nám svůj
  • Místo pracoviště: Kuřim