Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Technické smýšlení + obchodní duch = OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro českou firmu zabývající se průmyslovou automatizací.

Pošlete nám svůj životopis a rozšiřte náš tým OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ.

Co Vás bude čekat:
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- komunikace se stávajícími zákazníky
- rámcové návrhy řešení poptávek, zpracování objednávek
- spolupráce s konstruktéry a dalšími specialisty v rámci firmy
- výjezdy za zákazníky po celé ČR

Požadavky

Bez čeho se neobejdete:
- SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- proaktivní přístup, obchodní vyjednávání
- ochota cestovat
- zkušenosti s obchodem (technický produkt)

Co bude velkou výhodou:
- základní znalost AJ
- zkušenosti z oblasti automatizace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám nabízíme: - provize z prodeje - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - mobilní telefon, notebook, služební automobil - příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Strakonice