Nabídka práce > Obchodní zástupce | Stavebniny | Praha

Obchodní zástupce | Stavebniny | Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Obchodního zástupce s prodejem stavebních materiálů, či podobných technických produktů?
Chcete se stát součástí úspěšné české společnosti patřící mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice?

Přihlaste se na pozici Obchodní zástupce pro Ústecký a Karlovvarský region.

Náplň práce:
* aktivní prodej v daném regioniu
* vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
* péče o stálé zákazníky
* zpracování pohledávek
* sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního zákazníka dle stanovených kompetencí a dle strategie společnosti

Požadavky

* zkušenost z obdobné pozice
* orientace ve stavebních materiálech/stavebnictví všeobecně
* pro-klientský přístup
* pozitivní přístup, pro-aktivita
* silné organizační a komunikační schopnosti
* příjemné a reprezentativní vystupování a jednání
* znalost regionu
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 34000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * prémie podle vlastních obchodních výsledků * služební automobil * mobilní telefon * 5 týdnů dovolené * benefitní systém Cafeteria * stravenky v hodnotě 100 Kč * příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli * příspěvek na
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem