Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | FACILITY A ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | FACILITY A ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Náplň práce

Oblast úklidových služeb, facility managementu a bezpečnosti aktuálně zaznamenává velký růst poptávky, a proto hledáme pro stabilní společnost OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro Moravu a Vysočinu.

Jsi aktivní obchodník a baví tě oblast služeb? Chceš se podílet na tvorbě dobrého jména již zavedené firmy? Potom čti dál:

Co budeš mít na starosti?

* akvizice nových klientů, aktivní vyhledávání, reference
* nabídka služeb - uklidové práce, bezpečnostní služba, speciální služby
* zpracování cenových nabídek (v kooperaci s asistentkou a obchodním oddělením)
* účast na rozjedu nových projektů a jejich koordinace

Požadavky

Jaké předpoklady hledáme?

* SŠ vzdělání - nejlépe technického směru
* alespoň krátká obchodní zkušenost, zkušenost z oblasti facility managementu a podobných oborů
* obchodní duch je jasnou podmínkou :)
* časová flexibilita
* ochota cestovat v rámci celé Moravy a Vysočiny, v lokalitách a obchodních strategiích budeš mít volnou ruku, time management si řídíš sám
* ŘP sk. B
* výhodou bude znalost AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 37000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * vlastní organizace času a práce * motivující provize * účast na rozjezdu nových projektů * roční bonus * mobil, notebook, auto * možnost HO
  • Místo pracoviště: Zlín