Nabídka práce > Obchodní Manager

Obchodní Manager

Náplň práce

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a udržet dlouhodobé obchodní vztahy? Rozumíte technickému produktu a dokážete ho skvěle prezentovat zákazníkům? Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy? Pak nám zašlete svůj životopis!

Jako OBCHODNÍ MANAŽER budete:

* Udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
* Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti
* Plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
* Řídit své portfolio otevřených obchodních případů
* Vytvářet cenové nabídky
* Účast na výstavách a konferencích

Požadavky

* Min. SŠ technického směru
* Praxe na obchodní pozici se zaměřením na technický produkt podmínkou - ideálně logistika, intralogistika, sklady nebo automatizace
* AJ na komunikativní úrovni
* Prozákaznický přístup
* Vynikající prezentační a organizační schopnosti
* Ochota cestovat - v rámci ČR (oblast Jihomoravského, Zlínského kraje a Vysočinu)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Home office/ Flexibilní pracovní doba * Služební osobní automobil i k soukromému použití * Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění * 5 týdnů dovolené * Školení v ČR a v zahraničí * Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Zlín