Nabídka práce > TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast PRAHA

TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast PRAHA

Náplň práce

Máš zkušenosti se samostatným technickým prodejem nebo ses podílel na projektech v technickém oboru, ideálně vzduchotechnika, chlazení či stavebnictví? Jsi komunikativní a zároveň technický typ? Poradíš si s technickou specifikací zakázky a zároveň zvládneš sestavit i cenovou nabídku? Pokud ano, jsi náš člověk a pojďme se seznámit!

Pro oblast PRAHY hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro VZDUCHOTECHNIKU A CHLAZENÍ!

Co Tě čeká:

* navazování nových obchodních vztahů - kontakty máme a rádi dáme! :)
* aktivní obchodní činnost u stávajících zákazníků
* zpracování nabídek na technická řešení v oblasti vzduchotechniky a chlazení
* vyjasňování objednávek a jejich předávání k dalšímu zpracování
* technické poradenství při řešení projektů
* provádění školení zákazníků a projektantů

Požadavky

* min. SŠ, ideálně technického směru
* min. 3 roky praxe v oboru vzduchotechniky, chlazení či stavebnictví
* orientace ve výkresové dokumentaci
* zkušenosti s projekty v oblasti vzduchotechniky velkou výhodou
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * měsíční bonusy * roční prémie * příspěvek na dovolenou a Vánoce * 25 dní dovolené * závodní stravování * volnočasové benefity
  • Místo pracoviště: Liberec