Nabídka práce > LAKÝRNÍK/NATĚRAČ, NYMBURK

LAKÝRNÍK/NATĚRAČ, NYMBURK

Náplň práce

Máte zkušenosti jako lakýrník nebo natěrač? Baví Vás manuální práce? Vyhovuje Vám lokalita Nymburk?

Tak nám pošlete Váš životopis!

Na pozici LAKÝRNÍK/NATĚRAČ budete mít na starosti:

* odstraňování starých nátěrů a přípravu povrchů k lakování
* přípravu nátěrových hmot před samotným nástřikem
* odborné natěračské a lakýrnické práce
* dotmelování, broušení, stříkání ručně nebo stroji

Mzda: od 22 340 Kč + 7% měsíční výkonové odměna
Jedna směna: pondělí - pátek
Lokalita: Nymburk
Nástup: od 1. července dále

Požadavky

* zkušenosti na pozici výhodou
* manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 22340 CZK do 28300 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * půlroční odměny 15 000 Kč * 5 týdnů dovolené * sick days * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní připojištění * kafeterie
  • Místo pracoviště: Nymburk