Nabídka práce > TECHNIK CNC, Kladensko - svozy z okolí | 35 - 40 000 Kč

TECHNIK CNC, Kladensko - svozy z okolí | 35 - 40 000 Kč

Náplň práce

Stabilní automotive společnost hledá zkušeného zaměstnance na pozici TECHNIK CNC. Pokud CNC ovládáte levou zadní a v technické dokumentaci nejste ztracený, pak jste právě tím, koho hledáme!

Náplň práce:
* seřizování odchylek v obráběcích programech
* vyhodnocování výsledků dle CMM měření
* seřizování obráběcího stroje
* nastavení výrobního procesu
* programování na CNC Chiron (Sinumeric)
* objednávání náhradních dílů a nástrojů
* drobné mechanické opravy a běžná údržba stroje

Mzda: 35 - 40 000 Kč/měs. dle zkušeností + pololetní prémie
Lokalita: Kladno - jih (svozy zajištěny!)
Směnnost: ranní/odpolední směna, po-pá (6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00)
Nástup: ihned

Požadavky

* vzdělání technického směru
* zkušenosti v oblasti strojírenství min. 5 let
* znalost programování na CNC stroji
* orientace v technických výkresech
* znalost práce na PC – Word, Excel, Internet, MS Outlook
* znalost AJ - stačí základní, kvůli porozumění dokumentaci a systémům
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pololetní bonusy * stravenky 120 Kč/den * zajištěny svozy z okolních obcí * 23 dní dovolené/rok * příspěvek na údržbu oděvů 200 Kč/měs. * mobilní telefon
  • Místo pracoviště: Kladno