Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ V NÁSTROJÁRNĚ

ÚDRŽBÁŘ V NÁSTROJÁRNĚ

Náplň práce

Hledáme údržbáře do nástrojárny. Máte zkušenost s údržbou jednoúčelových strojů, frézek, soustruhů apod.? Pak právě Vás potřebujeme!

Náplň práce:
- odstraňování závad na stroji
- plánované opravy a preventivní prohlídky nástrojů
- evidence kontrol
- kontrola správného chodu strojů při výrobě a jeho zastavování při známce poškození

Mzda: 30-38 000 Kč

Lokalita: Liberec
#nástrojárna #nástrojař #frézka #soustruh #CNC #údržba #údržbář #práce v liberci

Požadavky

* min. SOU vzdělání v technickém oboru
* 2 roky praxe v oboru
* znalost hydrauliky a pneumatiky
* řidičské průkaz skup. B
*ochota pracovat v nepřetržitém 12h režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy (měsíční, roční) * bonus na dovolenou * stravenky/ příspěvek na stravování * sickdays * 25 dní dovolené * možnost karierního růstu
  • Místo pracoviště: Liberec