Nabídka práce > INŽENÝR SKLADU NÁHRADNÍCH DÍLŮ| MIMO AUTOMOTIVE

INŽENÝR SKLADU NÁHRADNÍCH DÍLŮ| MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Hledáme pracovníka do oddělení logistiky do výrobní společnosti v Ústí nad Labem. Máte zkušenosti alespoň jeden rok v logistice a hovoříte anglicky?

Co Vás čeká na pozici LOGISTIK NÁHRADNÍCH DÍLŮ:
- Komunikace s dodavateli
- Hodnocení a srovnání stávajících dodavatelů (na základě ceny, kvality, rychlosti dodání zboží)
- Hledání možných finančních úspor v dodávkách komponentů
- Optimalizace skladových prostor a skladových zásob
- Podílet se na nastavení a optimalizaci systému objednávek/ vydávání náhradních dílů

Požadavky

Požadavky:

- SŠ vzdělání
- min. 1 rok zkušeností ze skladu/ logistiky
- Znalost ISO 9001/14001/50001
- Znalost BOZP a EHS
- Znalost principů Lean, Kanban, Poka-Yoke, FIFO
- Aktivní znalost anglického jazyka - min. B1
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Pokročilá znalost Excelu, Wordu a práce v systému SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Dotované stravování/ stravenky - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na penzijní připojištění - Kafetérie - Referal program
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem