Nabídka práce > ZKUŠENÝ SKLADNÍK S VZV až 41 000 Kč

ZKUŠENÝ SKLADNÍK S VZV až 41 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti ze skladu a platné oprávnění na VZV? Vyhovuje Vám práce ve 3 směnném provozu? Tak nám pošlete Váš životopis!

Vaší náplní práce bude naskladňovat a vyskladňovat materiál v interních a externích skladech pomocí VZV.

Nástup: ihned
Mzda: 31 100 - 33 800 Kč nástupní mzda + až 8 000 Kč bonus (výkon, docházka)

Požadavky

* Řidičský průkaz na VZV
* Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
* Manuální zručnost a přesnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 31100 CZK do 41000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * možnost navýšení mzdy až třikrát za rok * nadstandardní příplatky za směnný provoz * nadstandardní příplatky za přesčasy * bonus za docházku až 10 000 Kč ročně * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy * dotované
  • Místo pracoviště: Příbram