Nabídka práce > KVALITÁŘ|AJ a NJ|

KVALITÁŘ|AJ a NJ|

Náplň práce

Máte zkušenosti se vstupní i výstupní kontrolou kvality výrobků? Máte nové nápady, jak systém kvality vylepšit? Domluvíte se anglicky a německy?

Hledáme právě Vás!

Zašlete nám svůj životopis!

Vaší pracovní náplní bude plánování a řízení kvality vstupního a výstupního materiálu. Budete se podílet na zlepšení procesů kvality a také budete spolupracovat s ostatními odděleními při zavádění nových výrobků i těch stávajících.

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání - obchod, strojírenství či podobný obor
Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
Orientace ve výkresové dokumentaci
Zkušenosti s reklamacemi
AJ i NJ na komunikativní úrovni
Znalost výrobních procesů a průmyslové kvality
Znalost práce na PC (SAP, MS Office)
Ochota cestovat
ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pět týdnů dovolené různé sportovní a kulturní akce pořádané firmou příspěvek na obědy prémie na dovolenou a vánoce příspěvek na životní pojištění příspěvek na jazykové kurzy příspěvek na školení a kurzy příspěvek k životnímu jubileu věrnostní příspěv
  • Místo pracoviště: Český Krumlov