Nabídka práce > TECHNIK KVALITY

TECHNIK KVALITY

Náplň práce

Máš zkušenosti s kontrolou vstupních a výstupních materiálů? Poradíte si s případnou reklamací a orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Jste náš člověk!
Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň:

Kontrola vstupních materiálů
Kontrola vyráběných dílů ve všech fázích procesu
Provádění záznamů z realizovaných měření a kontrol
Dokumentování a evidence neshodných dílů
Kontrola provozní a technické dokumentace na pracovišti
Vypracování měrných protokolů, vzorkovacích zpráv

Požadavky

SŠ vzdělání
Samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost
Praxe na obdobné pozici
Ochotu učit se novým věcem
Uživatelská znalost práce s PC
Čtení technické dokumentace
Časová flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 25000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stabilní zázemí u tuzemské společnosti , na trhu více než 15let Zajímavé platové ohodnocení + další osobní odměny Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou Stravenková platební karta 5 týdnů dovolené Práce v mladém kolektivu Výhodná nabídka volá
  • Místo pracoviště: Tábor