Nabídka práce > Specialista tvorby databanky dílenského vybavení

Specialista tvorby databanky dílenského vybavení

Náplň práce

Domluvíte se dobře německy a jste technický typ, který rád nad věcmi přemýšlí? Baví Vás, když je ve věcech systém?

Hledáme nového kolegu na pozici: Specialista tvorby databanky dílenského vybavení

Co Vás čeká:

Práce s databází dílenského vybavení - kontrola, úpravy, nové záznamy
Komunikace se zákazníky a dodavateli
Práce v našem systému
Práce s výkresovou dokumentací
Spolupráce při tvorbě analýz rizik v oblasti používání přípravků

Požadavky

Technické vzdělání
Němčina pro denní komunikaci (hlavně telefonicky)
Technické myšlení
Znalost práce na PC
Zkušenost z prostředí výroby nebo servisu automobilů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dovolená 5 týdnů Bonusy Firemní benefity Technicky zaměřená školení a jazykové kurzy Zázemí rodinné firmy
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav