Nabídka práce > Skladník - řidič VZV, ubytování zdarma, Cheb

Skladník - řidič VZV, ubytování zdarma, Cheb

Náplň práce

Hledáte práci jako skladník - řidič VZV?
Máte platné oprávnění k řízení VZV a zkušenosti na pozici skladníka?

Pokud ano, ozvěte se nám, nabíráme skladníky - řidiče VZV do logistické společnosti v Chebu.

Pokud nemáte platné oprávnění, můžete nastoupit na pozici skladového operátora a po firemním proškolení budete moci začít pracovat jako řidič VZV.

Náplň práce:
- obsluha skladové techniky: VZV, retrak, systémový zakladač
- práce s ručním skenerem
- nakládka, vykládka kamionů
- zaskladnění, vyskladnění materiálu
- manuální příprava zboží

Požadavky

- zkušenost s obsluhou VZV
- platné oprávnění k řízení VZV
- předchozí zkušenosti s prací ve skladu
- základní znalost práce s PC/zkušenost s ručním skenerem
- ochota pracovat v třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 28635 CZK do 31500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - základní mzda 145 Kč/hod. - výkonnostní bonus až 18 Kč/hod. - odměna za noční směny 5000 Kč/měs. + příplatek 10% - příplatek za práci přesčas v sobotu 40% + příplatek za víkend 10% - stravování zdarma (1xteplé jídlo/den) - 25 dní/kalendářní rok -
  • Místo pracoviště: Cheb