Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ V ODDĚLENÍ ELEKTRO

ÚDRŽBÁŘ V ODDĚLENÍ ELEKTRO

Náplň práce

Nabízíme čisté prostředí ve výrobě, nové technologie a možnost se rozvíjet jak v oboru elektro, tak třeba i PLC, pokud by jste o rozvoj měli zájem.

Momentálně sháníme někoho, kdo má vyhlášku 50/6 a orientuje se v elektro údržbě. Ozvěte se, za to nic nedáte.

Na pozici elektro údržbáře/technika budete mít na starosti:

- pravidelné opravy a preventivní údržbu strojů
- opravy neočekávaných poruch v provozu
- zabezpečení provozu strojů a zařízení

Požadavky

- SŠ elektrotechnického směru
- zkušenosti na pozici elektro údržbáře / elektro technika
- vyhlášku 50/6
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu bez víkendů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - 1200 Kč výrobní bonus - jazykové a odborné vzdělávání - příspěvek na dojíždění 3 kč/km - dotované stravování - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Rokycany