Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ - LIBEREC

ELEKTRIKÁŘ - LIBEREC

Náplň práce

Máte elektro vzdělání a vztah ke strojům? Ať už jste zkušený elektrikář nebo brzký absolvent oboru elektro, uplatnění pro Vás najdeme!

Právě hledáme ELEKTRIKÁŘE na oddělení údržby strojů.

Co bude vaším úkolem?
* identifikace poruch strojního cyklu a odstranění závady
* provádění plánovaných oprav a preventivních prohlídek strojů a zařízení
* podíl na přípravě a rozjezdu výrobních linek
* odpovědnost za hospodaření s náhradními díly
* práce na směny - 3 směnný či nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned či dohodou. Rovnou do kmenového stavu.

Lokalita: Liberec

Požadavky

* vzdělání: ÚSO / SŠ elektro
* vyhláška č. 50 § 6 a výše (u absolventů stačí 5)
* znalost práce s Palstatem výhodou
* řidičské oprávnění: sk. B, VZV
* znalost hydrauliky a pneumatiky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy (měsíční, roční) * bonus na dovolenou * stravenky/ příspěvek na stravování * sickdays * 25 dní dovolené * možnost karierního růstu
  • Místo pracoviště: Liberec