Nabídka práce > INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Hledáme inženýra kvality pro kontakt a vyjednávání se zákazníky. Máte zkušenost v dané oblasti? Pak máme ideální pozici pro Vás!

Vaší náplně práce bude:
* zodpovědnost za kvalitu expedovaných výrobků
* spolupráce s výstupní kontrolou kvality ve výrobě
* řešení reklamací od zákazníků
* spolupráce na zákaznických auditech

Požadavky

* SŠ vzdělání, VŠ výhodou
* výborná znalost angličtiny pro vyjednávání se zákazníky
* zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
* znalost automotive a příslušných norem v oblasti kvality výrobku
* ochota cestovat ( 10/20 % pracovní doby)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme Vám: * 13. plat * bonus na Vánoce a na dovolenou * 25 dnů dovolené * stravenky v hodnotě 90 Kč * odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další
  • Místo pracoviště: Liberec