Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ

VEDOUCÍ NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ

Náplň práce

HLEDÁ SE VEDOUCÍ NÁBĚHU NOVÝCH PROJEKTŮ!

Náplň práce:
- Řídí se projektovým plánem a shromažďuje informace a dokumentaci k projektům
- Sleduje technické a finanční aspekty projektu, časové termíny, identifikuje rizika projektu
- Zastřešuje činnosti spojené s převodem nových projektů do výroby
- Řeší technické a koncepční problémy vzniklé u zákazníka při zavádění nových výrobků
- Vytváří akční plány, kontroluje a vyhodnocuje jejich průběžné plnění a prezentuje je vedení společnosti

Teď už víte všechno, stačí poslat jen Váš životopis!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
- pokročilá znalost AJ (B2)
- zkušenost v automotive v oblasti výroby plastů podmínkou
- uživatelská znalost MS Ofiice
- znalost technické dokumentace
- znalost SAP výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - stravenky - 5 týdnů dovolené - benefitní program Cafeterie - příjemné pracovní prostředí - smlouva na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou