Nabídka práce > R&D INŽENÝR/ PROGRAMÁTOR

R&D INŽENÝR/ PROGRAMÁTOR

Náplň práce

Umíš programovat v C++, znáš programování FPGA a máš zájem se podílet na vývoji nových věcí? Nabízíme fajn příležitost ve výrobní společnosti na pozici R&D INŽENÝR / PROGRAMÁTOR !!!

Co bude Tvým úkolem:
* vyvoj software pro řízení maticových světlometů
* spolupráce s konstruktéry na návrzích výrobků
* účast na aplikaci nových technologií
* sledování trendů
* spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky

* SŠ / VŠ technické vzdělání
* znalost programování FPGA
* znalost programování v C++ a Qt
* znalosti objektového programování
* zkušenost s počítačovou tvorbou videí, případně programování virtuální reality (fyzikální model, mapování textur, animace) výhodou
* orientace v počítačovém zpracování obrazu výhodou
* znalost programování jednočipu výhodou
* technické myšlení, analytické a komunikační schopnosti
* znalost AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * příplatky na stravování * penzijní připojištění * high-tech prostředí mezinárodní společnosti * možnosti dalšího vzdělávání a růstu a další benefity...
  • Místo pracoviště: Nový Jičín