Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NĚMECKÝM JAZYKEM | SPĚCHÁ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NĚMECKÝM JAZYKEM | SPĚCHÁ

Náplň práce

Cestování, komunikace, obchodní schůzky - to jsi přesně Ty?
Dennodenní sezení před počítačem je Tvá noční můra?

Tato pozice je o cestování po Německu, ale rádi Tě jednou za čas uvidíme "doma" - na Vysočině.
Dostaneš portfolio klientů, o které je potřeba se postarat.
Do akvizic Tě nutit nebudeme, avšak se jim ani nebráníme.
Půjde o technický produkt, žádná rychloobrátka. Zároveň ale nic složitého, takže se nemusíš bát.

Pokud jsi zdatný řidič, ochotný cestovat po Německu, pátky přijet na Vysočinu a hledáš obchodní pozici, pak čekám na tvůj životopis!

barbora.zackova@grafton.cz

Požadavky

* VŠ / SŠ vzdělání
* NJ - schopnost vést obchodní jednání
* Obchodní praxe - alespoň dva roky
* Ochota být přes týden na cestách (Německo) + administrativní pátky
* Společnost sídlí na Vysočině - počítej tedy s dojížděním i k nám!
* Home Office ve zkušební době není možný! Po zaučení k diskuzi! Při výborných výsledcích samozřejmostí!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí stabilní nadnárodní společnosti * Možnost být součástí úspěšného obchodního týmu * Motivující platové ohodnocení dle Tvých úspěchů a výsledků * Profesionální, jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jihlava