Nabídka práce > BRIGÁDA ve výrobě - od 170 Kč/hod – směny si volíte sami!

BRIGÁDA ve výrobě - od 170 Kč/hod – směny si volíte sami!

Náplň práce

Hledáte přivýdělek v této nelehké době? Ať už potřebujete pravidelnou brigádu nebo pouze na pár dní v měsíci - jste tu správně!

Náplň práce:
- jednoduchá montáž kabelů
- vizuální kontrola komponentů
- obsluha výrobních zařízení
- balení výrobků

Lokalita: KUŘIM - pouze 15 minut z Brna - výborná dostupnost autem i autobusem

Na směnách se lze domluvit - můžete chodit pravidelně nebo i jen párkrát do týdne. Směny si vybíráte sami, jsou možné také pracovní víkendy.

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- ochota pracovat v lokalitě Kuřim
- směny ranní 6:00 - 18:00
- směny noční 18:00 - 6:00
- zodpovědný přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 170 CZK do 204 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Mzda 170Kč/hod.+ PŘÍPLATKY: - příplatek za noc 10 % - příplatek za víkend 10 % DALŠÍ BENEFITY: - dotované stravné přímo ve firmě - stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci V případě zájmu neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo alespoň kontak
  • Místo pracoviště: Kuřim