Nabídka práce > PPC Specialista/tka

PPC Specialista/tka

Náplň práce

Do full servis agentury hledáme PPC specialistku/tu, která/ý bude zodpovědný za veškerou práci v kampaních na reklamních systémech Google Ads a Sklik.
Někoho, kdo se dokáže na 100 % postavit za své dílo.

Co vás čeká?
Tvorba reklamních kampaní
Nastavování, správa a optimalizace PPC kampaní
Podpora a asistence marketingovému oddělení (mailová/telefonická komunikace s dodavateli, obchodními partnery apod.)
Vyhodnocování reklamních kampaní na základě Google Analytics, webová analytika
Návrhy pro optimalizaci webu a pro konverzní optimalizaci
Reporting vedení společnosti

Požadavky

Prokazatelná praxe v oblasti PPC (alespoň rok, máme toho moc a potřebujeme lidičky, kteří vědí o čem je řeč)
Pokročilá znalost Google Analytics, Google Ads, Seznam Sklik, Google Tag Manager
Schopnost vést a dotahovat vlastní projekty
Proaktivní přístup
Chuť pracovat v týmu

Nabízíme

Nástup možný ihned
Příjemné startupové prostředí
Podporu pro osobní růst
Neformální prostředí a mladý přátelský kolektiv
Odpovídající platové ohodnocení a další benefity
Práci ideálně na full time, ale nebráníme se i zkráceným úvazkům - nicméně min. 20 hod týden.
Práce vhodná i pro holky po RD - víme, že jste skvělé
Rovněž šikovní studenti s prokazatelnou praxí jsou vítání
Zpočátku chceme docházku do kanclu než se poznáme a sžijeme, poté možnost domluvy na částečném HO. Jsme flexibilní.

Další informace

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis.
Ráda poskytnu více informací.

Informace o pozici

  • Prostor pro dialog
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30-70000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: i pro studenty, ženy na/po RD atd.
  • Místo pracoviště: Praha 7