Nabídka práce > Administrátor logistiky s AJ a NJ

Administrátor logistiky s AJ a NJ

Náplň práce

denní komunikace telefonicky, e-mailem, příp. osobně v anglickém a německém jazyce
zpracovávání požadavků, jejich integrace do systému, distribuce spolupracujícím útvarům
spolupráce s ostatními útvary společnosti ve všech evropských závodech AGC
správa dat

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání
Velmi dobrá znalost angličtiny i němčiny nutností (oba jazyky)!
Znalost práce s Excelem, SAP výhodou
Spolehlivost, iniciativu, odpovědnost
Komunikativnost, stresuodolnost
Analytické myšlení
Řidičské oprávnění sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * garantovaný 13. a 14. plat * sick days * 5 týdnů dovolené * volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj. * příspěvky na penzijní a životní pojištění * odborná školení
  • Místo pracoviště: Teplice