Nabídka práce > OČNÍ LÉKAŘ

OČNÍ LÉKAŘ

Náplň práce

Pro vybudovanou síť očních klinik hledáme vhodné kandidáty na pozici - oční lékař.

Dáváme šanci i absolventům lékařské fakulty, ale velkou výhodou pro nás bude atestace v oboru očního lékařství.

Pozice obsazujeme do těchto regionů: Pardubice, Hradec Králové, Nymburk.

Pokud hledáte nové pracovní uplatnění, zašlete Vaše CV.

Čeká Vás:

- zodpovědnost za pacienty v oční ambulanci
- diagnostické úkony, laserová ošetření očí
- výkony na operačním sále

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru všeobecného lékařství
- ideálně atestace v oboru

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - moderní vyšetřovací přístroje - příjemné pracovní prostředí - podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu - vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas - čerpání bonusu po zaučení
  • Místo pracoviště: Pardubice